MENU
klinika

Ja përditshmëria e aktores

Jennifer Aniston pa pikë grimi në fytyrë!

09.11.2019 - 11:23

Jennifer Aniston njihet si një nga ikonat e bukurisë në radhët e personazheve të njohur dhe jo pa të drejtë cilësohet si e tillë.

Ditën e sotme aktorja 50-vjeçare ka publikuar në ‘Instagram’ një foto pa make up ashtu siç e shohim rrallëherë për shkak të punës së saj.

Në foton e publikuar Jennifer shfaqet duke mbajtur në dorë një filxhan të “The Morning Show” dhe duket qartë se fytyra e saj ujë dhe sapun.

 

kolana e librave

View this post on Instagram

 

Mugshot. (New episode of @themorningshow out TODAY 👏🏼)

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

Ndjekësit e saj e kanë pëlqyer shumë këtë foto dhe të shumë tjanë ata që e komplimentojnë.