MENU
klinika

Njësoj si dikur!

Jo më bjonde! Xhemi Shehu ndryshon look

17.11.2019 - 18:44

Moderatorja e njohur Xhemi Shehu, është një ndër vajzat më simpatike të ekranit.

Prej vitesh jemi mësuar ta shohim bjonde, mirëpo moderatorja na ka habitur me ndryshimin e madh në look-un e saj.

kolana e librave

Xhemi ka vendosur të kthehet në brune, siç ka qenë shumë vite më parë dhe duket se pamja e re po i pëlqen. Dhe jo vetëm asaj!

Ajo ka pozuar e buzëqeshur me flokët në ngjyrë çokollate, ndërsa fansat e kanë komplimentuar për këtë look.