MENU
klinika

Ndjekësit i vunë re ndryshimet në fytyrë...

Këngëtarja tregon të vërtetën për operacionet plastike

07.11.2019 - 14:57

Leonora Jakupi është një ndër emrat e njohur të muzikës, e cila shumë shpejt do të sjellë bashkëpunimin e ri me këngëtarin e mirënjohur Sabri Fejzullahun.

Kënga e tyre, e cila do të titullohet “Simpatia e shkollës”, do të publikohet këtë të premte, ndërsa Leonora ndau në Instagram një foto nga klipi i ri.

 

View this post on Instagram

 

“Simpatia e shkolles” eshte kenga e cila do te publikohet diten e premte ne oren 18:00 me legjenden e muzikes tone @sabrifejzullahu_official Dua sinqerisht dhe pafundesisht te falenderoj Sabrianon per dashurine pozitivitetin dhe motivimin qe ai me jep jo vetem mua por te gjithe kolegeve dhe publikut anekend ! @shpetimdesku per perkushtimin dhe profesionalizmin e pashoq i cili eshte edhe producent i kenges @kreshnikavdiu per kengen dhe tekstin e cila pritet te jetê nder kenget me te degjuara te kesaj kohe , po ashtu #ardiankastratin per orkestrimin. Uroj qe ashtu sic na ka pelqyer neve te gjitheve si ekipe te ju pelqej edhe juve te dashur miq! @sabrifejzullahu_official @shpetimdesku @deskuarta @kreshnikavdiu @festimisufiofficial @arber_bytyqi_mua @kacilleshi @elaa_kosovo @nkosovshow

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

E veshur me një fustan të zi dhe me një makeup që i nxjerr në pah tiparet, këngëtarja ka tërhequr vëmendjen e fansave me këtë pamje.

Madje, dikush ka menduar se ajo ka bërë ndërhyrje në fytyrë.

“Leonora a ke pas operecione plastike ,se po shoh ndrryshim ne ftyren tande ,po dukesh edhe me bukur”– i shkruan një ndjekëse, të cilës Leonora s’ka vonuar t’i përgjigjet, duke mohuar të ketë bërë ndonjëherë ndërhyrje estetike.

 

“Ta siguroj me jete qe ne fytyren time as nuk kam pasë e as nuk kam nderhyrje aq me pak plastike , rezulat i ndryshimit jan duart e grimierit. i cili vertet ben mrekulli me artin e tij prej grimieri profesionist.”- ka sqaruar Leonora në koment.