MENU
klinika

Foto

Lori Hoxha e veshur në ‘ar’, nuk zhgënjen as me çmimin e shallit

07.11.2019 - 15:03

Nëse bëni një kërkim të Lori Hoxhës në google, do të shihni që lajmet më të shumta për të janë rreth stilit të veshjes.

Dhe në fakt edhe kësaj here tek kjo temë do metemi.

Trashëgimtarja e Top Media është ndër të parat që sjell trendet më të fundit të stilistëve të njohur, të cilat Lori i bën pjesë të garderobës së saj.

Pak minuta më parë 26 vjeçarja postoi një foto në instastory, në të cilët siç shpesh ndodh me postimet e saj, ‘outfit-i’ që Lori zgjedh të veshi merr vëmendjen e ndjekësve, e jo më pak tonën.

Këtë mëngjes nëntori fashionistja është shfaqur me një veshje ‘comfy’ (të rehatshme), e të ngrohtë, por vëmendjen kësaj here e mori aksesori që Hoxha ka vënë në qafë.

Sipas një kërkimi të shpejtë që Bordo bëri, shalli mban firmën e shtëpisë së famshme franceze të modës Christian Dior, ka në përmbajtje një ndërthurje mes materialit të leshit dhe kashmirit, dhe kushton 1750 dollarë.

Ky aksesori luksoz rreth qafës ka plotësuar më së miri veshjen e Lorit këtë mëngjes vjeshte.