MENU
klinika

"Jam e bekuar!"

Qatja ‘harron’ krimin që i gjakosi shtëpinë

03.11.2019 - 09:47

Marsida Qatja, gruaja që u bë shkak për vrasjen e ndodhur pak javë më parë në qytetin e Kavajës, vazhdon të tërheqë vëmendje me postimet në rrjetet sociale.

30 vjeçarja është thirrur disa herë në Prokurorinë e Kavajës për shkak të deklaratave të saj kontradiktore lidhur me ngjarjen.

Qatja ka bërë së fundmi një tjetër postim në llogarinë e saj në Facebook.

Ajo ka postuar një foto me tre fëmijët e saj në Facebook, mbi të cilat shkruante së në praninë e tyre ndjehej e bekuar.

Në foto duket qartë djali i madh, vajza dhe djali 2-vjeçar prej të cilit Qatja siguroi edhe masën “arrest shtëpie”.

Fillimisht u tha se ngjarja erdhi si pasojë e një historie dashurie, ku 30-vjeçarja u pretendua si mollë sherri.

Ndërkohë në një intervistë pak ditë më parë Marsida u shpreh se ngjarja ndodhi si pasojë e prishjes së pazareve të drogës, pjesë e këtij rrjeteti sipas saj ishte edhe kjo e fundit.

Ishte me pushime te Shkëmbi i Kavajës

10-vjeçari bie nga kati i tretë i hotelit

Deri më tani kanë mbërritur 4 tragete

Fluks në Portin e Durrësit, gjithsej 5480 pasagjerë

Në pranga kapiteni dhe mekaniku i mjetit lundrues

Sekuestrohet peshkarexha me 80 mijë litra naftë kontrabandë

Shpall konkursin për administratorët e rinj

Qeveria bën gati “falimentin” e bashkive në krizë