MENU
klinika

Video

Moderatorja shqiptare ngatërron emrin e të ftuarit në emision

08.11.2019 - 15:49

Moderatorja e sportit Elmira Sadrija ishte e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”. Ajo iu është përgjigjur pyetje të ndryshme, duke zbuluar detaje nga jeta e saj.

Një ndër pyetjet që Bieta i ka drejtuar moderatores është: “Cili është incidenti më i çuditshëm që të ka ndodhur?”. Elmira ka treguar se në emisionin e saj të parë i ka ngatërruar emrin të ftuarit dhe se kjo e ka prekur shumë.

 

View this post on Instagram

 

kolana e librave

Moderatorja e sportit, Elmira Sadrija tregon se si ngatërroi emrin e të ftuarit gjatë emisionit live. @topchannelalbania

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

“Ka qenë emisioni i parë me tregu drejtë, prej emocioneve i kam ngatërru emrin mysafirit, edhe jam prekur shumë. Ka qenë Muharrem Sahiti dhe i kam thënë Muharrem Isufi, domethënë ia kam ngatërru me mbiemrin e panelistit tjetër”, ka treguar ajo në studio.