MENU
klinika

Epiqendra dhe magnituda

Nuk ka paqe! Shqipëria lëkundet sërish

27.11.2019 - 12:17

Shqipëria nuk gjen paqe!

Një tjetër lëkundje tërmeti është regjistruar pak minuta më parë në vendin tonë.

Mësohet se ai ka qenë 3.3. ballë.

Kujtojmë se të martën një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.3 të shkallës rihter goditi vendin, duke shkaktuar të vdekur.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Zoti e bekoftë këtë popull"

Papa Françesku lutet për Shqipërinë

Zhvillimet e fundit minutë pas minute

33 të vdekur/ Orët kalojnë – bilanci rëndohet