MENU
klinika

"Një mbështetëse e flaktë e Shqipërisë"

Presidenti Meta takon eurodeputeten Doris Pack

15.11.2019 - 19:53

Presidenti Ilir Meta me anë të një statusi në “Facebook” ka shpërndarë një foto në takim me eurodeputeten Doris Pack.

Meta shprehet se Pack është një mbështetëse e flaktë e Shqipërisë e ndershme dhe me integritet, siç duam t’i shohim të gjithë përfaqësuesit europianë.

foto galeri

kolana e librave

Postimi i Ilir Metës:

Kënaqësi të takohesha sot me Doris Pack, një mbështetëse e flaktë e Shqipërisë, e ndershme dhe me integritet, siç duam t’i shohim të gjithë përfaqësuesit europianë. 🇦🇱🇩🇪🇪🇺