MENU
klinika

Si paraqitet situata?

Shenja helmimi/ Nxënësit shtrohen në spital

22.11.2019 - 12:45

Katër nxënës të shkollës 9-vjeçare të fshatit Golem të Kavajës kanë përfunduar në urgjencë me shenja helmimi.

Katër nxënës të shkollës 9-vjeçare të fshatit Golem të Kavajës kanë përfunduar në urgjencë me shenja helmimi.

Shkak është bërë një shishe spray të cilën e kishte njëri prej tyre dhe duke luajtur me të më pas kanë filluar të ndjehen keq dhe kanë kërkuar ndihmë mjekësore.

kolana e librave

Ata janë dërguar në qendrën shëndetësore të Golemit dhe spitalit të Kavajës ku kanë marrë mjekim dhe pritet të lënë shumë shpejt spitalin.

 

 

 

Infektohen me Covid-19 2 gjyqtarë

Mbyllet Gjykata e Durrësit dhe e Kavajës

Në kërkim për falsifikim

Arrestohet ish-kreu i Bashkisë Vorë

"Banesat do të ndërtohen me standarte të larta"

Rindërtimi/Rama inspekton punimet në Thumanë