MENU
klinika

Bllokohen rrugët

Shirat pushtojnë jugun, ujërat përmbytin Sarandën

03.11.2019 - 19:12

Rreshjet e shiut kanë pushtuar jugun e vendit pasdite e sotme.

Në Vlorë nuk raportohen probleme, ndërsa në Sarandë uji ka mbushur rrugët e qytetit.

Mjetet qarkullojnë me vështirësi për shkak të nivelit të ujit. Ndërkohë që reshjet parashikohet që të vijojnë mbrëmjen e sotme dhe nesër.

Edhe në pjesën tjetër të vendit ka pasur reshje, por në zonat malore dhe jo me intensitet.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


7 mln euro importe në nëntor

Energjia, mbaron ‘begatia’ e lumenjve


Zbardhen emrat/ Pas Kukësit dhe Dibrës...

Kandidatët e PD-së në Gjirokastër, nesër bëhet votimi

Rënie temperaturash dhe reshje të dendura

Zonat ku rrezikohen përmbytje

Arrestohen 20 persona, ja për çfarë akuzohen!

Aksioni i FNSH dhe RENEA-s në gjithë Shqipërinë

Çfarë kërkon pala greke prej tyre?

Sërish radhë udhëtarësh shqiptarë në Kapshticë