MENU
klinika

Viktima e paidentifikuar

U aksidentua në autostradë, vdes në vend këmbësori

22.11.2019 - 18:43

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Kalimtar, i cili po kalonte rrugën është goditur nga një automjet duke gjetur vdekjen e menjëheshme.

Makina tip “Fiat” me targa italiane ka goditur për vdekje këmbësorin, i cili ende nuk është identifikuar. Policia ka nisur hetimet dhe po punon për zbardhjen e kësaj ngjarjeje të rëndë.

kolana e librave

Njoftimi i policisë:

“Më datë 22.11.2019, ora 17:40, në autostradën Tiranë-Durrës, mjeti tip “Fiat”, me drejtues shtetasin Sh.Sh.,37 vjeç, ka aksidentuar një shtetas këmbësor, akoma të pa identifikuar, i cili ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambjentet e Policisë për veprime të mëtejshme .