MENU
klinika

Zbuloni se çfarë pritet të vijë...

Young Zerka lë Shqipërinë për një surprizë të madhe!

11.11.2019 - 17:47

Kohët e fundit këngëtari i njohur, Young Zerka është larguar nga Shqipëria.

Pas publikimit të këngës “Money” ai është larguar drejt Greqisë dhe duket se nuk ka shkuar për  të kaluar disa ditë pushimi.

Zerka ka një arsye të madhe përse ndodhet në shtetin fqinj dhe fansave të tij do ju pëlqejë shumë.

Këngëtari nga Korça po punon për albumin e tij të ri dhe disa nga klipet ka zgjedhur që t’i realizojë në Greqi. Albumi i këngëtarit pritet të publikohet në 29 nëntor, si një dhuratë për festat e nëntorit nga Zerka për fansat e tij.

kolana e librave

Dy javë më parë, i ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, Zerka tregoi se në albumin e tij nuk do të ketë vetëm këngë solo, por edhe në bashkëpunim.

Ai nuk zbuloi emrat e bashkëpunëtorëve të tij, megjithatë shprehu dëshirën për të bërë këngë me artistë si, Capital T apo Tayna.

Për të zbuluar më tepër detaje do të na duhet të presim fundin e nëntorit!

Mamaja e Ledrit tregon për herë të parë takimin me Sarën

“Unë nuk e di si duhet me u dasht nusja, por di si…”

Bebe Rexha e shokuar pas gjetjes së trupit të aktores

“Ky është një makth, e kam njohur nga afër!”

U mbyt në liqen ditë më parë

Del autopsia e aktores Naya Rivera