MENU
klinika

Emri

Aksident me vdekje në Shkodër

13.12.2019 - 11:48

Një aksident me vdekje ka ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Kryebushat.

Nga të dhënat paraprake raportohet për një person të vdekur.

Makina e drejtuar nga Armend Pervizi ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën pasagjeri Mergim Ferracaku.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për hetuar shkaqet e plota të saj.