MENU
klinika

“A ta kam prekur zemrën kur isha te barku jot?”

Bora Zemani uron të birin për ditëlindje me fjalët më të bukura

12.12.2019 - 17:18

Ditën e sotme djali i moderatores Bora Zemani ka ditëlindjen.

Arbor mbush 5 vjeç dhe në këtë ditë të veçantë mami Bora ka zgjedhur t’i bëjë një urim special në Instagram.

Bora ka postuar një video ku Arbori e puth dhe i thotë ‘Të dua shumë’ ndërsa krah videos moderatorja i emocionoi të gjithë me urimin. Bora tregon pyetjet që i bën shpesh Arbori e një prej tyre është: “Ma, po kur isha te barku jot a ta kam prekur dot zemren?”

 

View this post on Instagram

 

Shshshsh… qetesi!!! Arbori im ben 5 vjec sot dhe mami ka dy fjale per te thene: Vertete nuk e kuptoj si kaloj koha kaq shpejt, Ti dje ishe nje bebe ndersa tani, nje djale i vogel llafazan qe me jep mend ose me pyet per cdo gje 😋 Tani je rritur dhe e ke mesuar qe “shakpa” jane “shapkat”, qe “fuckla” jane “flluskat”, qe “oh maj gaj” eshte “oh my god” etj… ke pak problem “kondicionerin” qe i thua akoma “goconjer” por pune e madhe, keto zgjidhen.. problemin e kam tek pyetjet e tuaaa….”O ma, pse Zoti e ka vene shkronjen A te paren?” 🤷🏻‍♀️, “Po Zoti a ka qene bebe?”😳, “Pse ora kalon kaq shpejt?”🤔, “Pse nata eshte kaq e shkurter?”🤪 dhe vazhdon pyet, “Ma, po kur isha te barku jot a ta kam prekur dot zemren?”. Nje pyetje qe te bene ta bertasesh pergjigjen…. PO, Arbor! Ma ke prekur zemren me ate doren tende te vogel magjike dhe e ke ndricuar kaq shume. 😍 Prandaj per nje gje jam e sigurt, ti je bekimi me i madh qe me eshte dhene ndonjehere ne jete! Urimet me te mira per SuperHeroin tim te vogel! Tani le te filloje festaaaa…. 😋💃🏻🍼🍭🍬🎈🎊🎁🎉 #arbordashuria #myson #blessed

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on


“Shshshsh… qetësi!!! Arbori im bën 5 vjeç sot dhe mami ka dy fjalë për të thënë: Vërtet nuk e kuptoj si kaloi koha kaq shpejt, Ti dje ishe një bebe ndërsa tani, një djale i vogël llafazan që më jep mend ose më pyet për çdo gjë. Tani je rritur dhe e ke mësuar që “shakpa” janë “shapkat”, që”fuckla” janë “flluskat”, që “oh maj gaj” është “oh my god” etj… ke pak problem “kondicionerin” që i thua akoma “goconjer” por punë e madhe, këto zgjidhen.. problemin e kam tek pyetjet e tuaaa….”O ma, pse Zoti e ka vënë shkronjën A të parën?”, “Po Zoti a ka qenë bebe?”, “Pse ora kalon kaq shpejt?”,

“Pse nata është kaq e shkurtër.?” dhe vazhdon pyet, “Ma, po kur isha te barku jot a ta kam prekur dot zemrën?”. Një pyetje që të bën ta bërtasësh përgjigjen…. PO, Arbor!

Ma ke prekur zemrën me atë dorën tënde të vogël magjike dhe e ke ndriçuar kaq shumë. Prandaj për një gjë jam e sigurt, ti je bekimi më i madh që më është dhënë ndonjëherë në jetë! Urimet më të mira për SuperHeroin tim të vogël! Tani le të fillojë festaaaa…”, shkruan Bora.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"E hap dekoltenë sa hap gojën..."

Ilda Bejleri thumbon analistin, nuk i ka dalë inati