MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 6 Dhjetor 2019

06.12.2019 - 08:19

Euro qëndron stabël sot në nivelin e 122.30 lekëve.

Duke parë të dhënat e tregut valutor, dollari amerikan, ka pësuar sërisht një ulje, duke mbërritur në vlerën e 110.40 lekëve.

Paundi britanik, duke shkuar në vlerën e 144. lekëve, duke pësuar një rritje të lehtë.

Dollari kanadez, ka pësuar një zbritje duke mbërritur në vlerën 83.10 lekë.

konica ekonomiakonica ekonomia mobile

Dhe së fundi jeni japonez qëndron sërisht në vlerën e 0.93 lekëve.

Për më tepër informacion rreth lëvizjes së çmimeve të naftës arit linjave ajrore dhe telefonike ndiqni tabelën më poshtë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN