MENU
klinika

I paska ‘çmendur’ vajzat që i vogël

Butrint Imeri publikon fototn para se të bëhej i famshëm

14.12.2019 - 11:45

Për të zbuluar orën e publikimit të projektit të ri muzikor, Butrint Imeri ka zgjedhur një foto nga fëmijëria.

Ai ka publikuar në Instagram një foto me shokët dhe shoqet e klasës dhe ka pyetur fansat për ta gjetur se kush prej tyre është Butrinti.

Por, fansat e tij e kanë gjetur menjëherë.

Ata e kanë dalluar nga qëndrimi dhe modeli o flokëve.

Me këtë foto Butrinti tregon se gjithmonë ka rënë në sy për pamjen e tij dhe me siguri që fëmijë femrat janë ‘çmendur’ pas tij.

Përsa i përket projektit të ri muzikor, ai do të publikohet ai do të publikohet nesër në orën 19:00.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Instagrami i zbuloi të gjitha...

Butrint Imeri dhe modelja janë sërish bashkë?!