MENU
klinika

Vajza, do t'i dashuroni!

Disa ide thonjsh perfekte për periudhën e festave

05.12.2019 - 18:47

Nëse në verë nuk u jeni ndarë thonjve pastel, tani ka ardhur koha të guxoni pak më shumë me ngjyrat dhe modelet e tyre. Festat e fundvitit janë shumë pranë, që do të thotë se është koha e xixave, shkëlqimit dhe ngjyrave.

Modelet festive të thonjve do t’ju duhen patjetër për të kompletuar pamjen tuaj gjatë festave, prandaj ne po ju japim disa ide thonjsh për t’ju frymëzuar për modelin që dëshironi të realizoni këtë sezon.