MENU
klinika

KLGJ nuk pranon kërkesën

Dorëhiqet gjyqtarja e Apelit të Shkodrës

11.12.2019 - 11:53

Gjyqtarja e apelit të Shkodrës, Marina Rraboshta ka dhënë dorëheqjen nga posti i saj.

kolana e librave

Bëhet me dije se dorëheqja është paraqitur disa ditë më parë në Gjykatën e Apelit të Shkodrës dhe në Këshillin e Lartë të Gjykatës.

Megjithatë KLGJ nuk e ka pranuar ende dorëheqjen e gjyqtares Rraboshta.