MENU
klinika

Dyshimet e policisë

Shkodër/ 28-vjeçari gjendet i vdekur në kanalin vaditës

08.12.2019 - 09:46

Një 28 vjeçar është gjetur i vdekur nga familjarët e tij mbrëmjen e shkuar.

I ndjeri është gjetur pranë një kanali vaditës në afërsi të banesës së tij në fshatin Kullaj të Shkodrës. Ai ishte larguar disa ditë më parë nga banesa.

Njoftimi i policisë:

kolana e librave

Më datë 07.12.2019, rreth orës 22.30, nga familjaret e tij është  gjetur i mbytur në ujë në një kanal vaditës afër banesës së tij në fshatin Kullaj, Shkodër, shtetasi L.B., 28 vjeç, i cili ishte  larguar nga banesa para disa ditëve dhe vuante nga depresioni.

Nga këqyrja paraprake  nuk janë konstatuar shenja dhune dhe shkaku i vdekjes dyshohet nga mbytja në ujë

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN2 raste të reja, të shtruar në spitalin e Peshkopisë

Pas 4 muajsh pa asnjë rast, COVID-19 shfaqet dhe në Dibër

Ndërron jetë 53- vjeçarja në Kukës

E zuri korrenti teksa ndizte pompën e ujit

Edukatorja e kopshtit dhe bashkëshorti tregtar

Konfirmohen dy raste pozitive me Covid 19 në Lezhë,

Infektohet një punonjës i Bashkisë

Rikthehet koronavirusi në Mat