MENU
klinika

Njoftimi i policisë

E rëndë në Vlorë, e reja i jep fund jetës, ja dyshime e para

04.12.2019 - 13:17

Nje ngjarje e rëndë është shënuar sot në Vlorë, ku një grua e re është gjetur e pajetë, dyshohet pasi i ka dhënë fund jetës së saj.

Në një informacion paraprak blutë e Vlorës bëjnë me dije se:

 

 

Në orën 10:15, në fshatin Velçë, Njësia Administratibe Brataj, Bashkia Selenicë është gjetur e vetëvarur me litarë shtetësia E.T., 39 vjeçe.

Ngjarja ka ndodhur rreth 200 metra larg banesës, ku 39 vjeçarja është gjetur nga familjarët e saj në kasollën e bagëtive, e cila dyshohet të jetë vetëvarur.

Grupi hetimor ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të ngjarjes dhe sqarimin e rrethanave.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Reperi që theu rekorde me këngën “Zemër”

‘Koncerti i vdekjes’, humbin jetën 5 persona