MENU
klinika

Tronditen fansat

E sëmurë rëndë? Madonna përfundon në spital

06.12.2019 - 18:36

Kohët e fundit, diva e muzikës pop Madonna anuloi disa shfaqje muzikore dhe koncerte për shkak të problemeve shëndetësore dhe askush nuk dinte më shumë për këtë gjë.

Në postimin e saj në Instagram, Madonna informoi 14.6 milionë ndjekësit se është duke u “rehabilituar” dhe po punon fort për t’u kthyer në formë për të rinisur turin botëror.

Në video, ylli i muzikës tregon ndërsa po i nënshtrohet një procesi të veçantë transfuzioni të gjakut të quajtur autohemoterapi. Gjatë gjithë kohës, pranë shtratit të këngëtares 61 vjeçare qëndrojnë vajzat e saj 7 vjeçare Stelle dhe Estere.

Autohemoterapia është një lloj terapie e gjakut që përfshinë tërheqjen e gjakut, pasurimin e tij me ozon (një molekulë inorganike me formulë kimike O3) dhe riinjektimin e tij në trup. I gjithë qëllimi i terapisë është të rrisë aftësinë e sistemit imunitar të luftojë sëmundjet.

Zhgënjimet që ka marrë nga shoqëria

Stresi rrëfehet haptazi në shtëpinë e BBV Kosova

Çfarë shkruhet për reperin e njohur

Don Xhoni ‘shënjestrohet’ nga mediat serbe

Shoqe e ngushtë me ish-in e bashkëshortit!

Çfarë po kurdisin JLo dhe Jennifer Garner

Pas deklaratës së bujshme, reagon këngëtarja serbe

“Shaqiri dëgjon këngët e mia para ndeshjes…”!