MENU
klinika

Çfarë dyshon policia?

Elbasan/ Gjendet i pajetë në banesën e tij 34-vjeçari

30.12.2019 - 15:08

Një tjetër viktimë është shënuar në këtë prag fundviti.

Një 34-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij, në Elbasan. Bëhet fjalë për shtetasin D. B., i cili sipas policisë, nuk ka shenja dhune në trup.

kolana e librave

Në lagjen “Çlirimi”, Elbasan, në banesën e tij është gjetur pa shenja jete shtetasi D.B., 34 vjeç. Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune. Nga hetimet paraprake dyshohet se ka ndërruar jetë nga shkaqet natyrale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN