MENU
klinika

"Me tana"

Elvana Gjata “ndez” skenën e Festivalit të RTSH-së

20.12.2019 - 09:02

Po transmetohet këtë mbrëmje edicioni i 58 i Festivalit të RTSH.

Mes këngëtarëve që kanë dalë në skenën e madhe të RTSH këtë mbrëmje ishte edhe këngëtarja mjaft e dashur për shqiptarët, Elvana Gjata.

Me këngën “Me tana”, Elvana dhuroi mjaft emocion dhe u duartrokit shumë nga spektatorët në sallë.

kolana e librave

Me një këngë ritmike, por edhe të bukur, Elvana Gjata, bëri një performancë fantastike, ku nuk mungoi edhe kërcimi në skenë.

Ajo është përfolur shumë si fituesja e këtij festivali dhe që do të ketë mundësinë të përfaqësojë Shqipërinë në festivalin më të rëndësishëm të këngës “Eurosong”.

Sarp aktori më i paguar në sezon

Aktorët turq dhe pagesat e majme për një serial

"Po na i vrasin vajzat për së gjalli!"

Marina Vjollca, pro dënimit me vdekje për përdhunuesit!

Altin Basha do largohet nga “Top Channel”?

Agron Llakaj do të marrë timonin e “Portokalli”?

Iris Luarasi kërkon referendum

“Të kastrohen pedofilët!”

Albumi i gjashtë në karrierën e saj

Lady Gaga prezanton ”Chromatica”