MENU
klinika

Plagoset rëndë i vëllai

Emrat/ Atentat në Tepelenë, vritet një person

04.12.2019 - 20:54

Një person ka mbetur i vrarë në Tepelenë. Viktima është Artur Bresha. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Teplenës.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes ka shkuar policia Viktima ishte roje tek nje kompani inertesh ne Tepelene kur mbi të është shtënë me armë.

kolana e librave

Fllimisht e kanë qëlluar me armë automatike dhe më pas kanë shkuar në supermarket kU qëndronte i vëllai i tij dhe atu e kanë qëlluar.

Në Seman zbatohet distancimi social

Shiu ‘tremb’ turistët në Dhërmi

Kontakte të zyrtarit të klubit të Butrinti

Konfirmohen 4 raste me Covid-19 në Sarandë

Kryebashkiakja e Delvinës bën thirrjen e fortë

“Virusi mund të jetë pranë nesh”