MENU
klinika

Pas 5 viteve në ekranet tona

I vihet dryni emisionit të njohur në Top Channel

12.12.2019 - 18:22

Pas pesë sezonesh programi lifestyle “Në shtëpinë tonë” nuk do të shfaqet më në Top Channel, pasi ky format është mbyllur.

Sipas “News31.al”, prej janarit ekrani i Top Channel do të sjellë një format të ri, që do të zërë fashën e orarit të “Në shtëpinë tonë”.

kolana e librave

Ndonëse detaje rreth formatit dhe emrit të emisionit të ri nuk janë bërë ende me dije, deri tani dihet se Flori Gjini do të jetë një nga moderatorët e emisionit, ndërsa nuk dihet nëse Nevina Shtylla do të jetë krah tij.

Programi i ri nis transmetimin më 6 janar dhe drejtuesit e televizionit ja kanë besuar autorësinë Olsa Muhametit.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN