MENU
klinika

Foto/ Vetëm 3 muaj pas martesës

Këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë të parë

12.12.2019 - 18:16

Këngëtarja e njohur Cassie është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Cassie në Instagram, ku publikoi një foto të vogëlushes së saj duke zbuluar edhe emrin:.

“Ajo është thjesht ndryshe. Frankie Stone Fine. Shoqja ime më e mirë”.

 

View this post on Instagram

 

She’s just different. Frankie Stone Fine. My BFF.

A post shared by Casandra (@cassie) on

Cassie dhe Alex Fine kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në shtator.

Krijuesja e hitit “Me & You”, 33 vjeç, emri i plotë i së cilës është Cassie Ventura, u martua me trainerin e fitnesit, 26 vjeç, i cili njoftoi se po presin fëmijën e tyre të parë në qershor.

Një muaj pasi njoftuan fejesën, ata lidhën kurorë në një ceremoni intime në Malibu, ku Cassie shfaqej me barkun e rrumbullakosur.

Dasma erdhi pas ndarjes së bujshme me Diddy-n me të cilin kishte 11 vjet e lidhur.

 

View this post on Instagram

 

Day dreaming ✨

A post shared by Casandra (@cassie) on

Megjithatë ndarja ishte miqësore, pasi këngëtari i dërgoi një urim të përzemërt ish-it për pritjen e ëmbël.