MENU
klinika

Çfarë thotë policia

Kërcënohet në zyrë kryebashkiaku i njohur dhe asistenti i tij

23.12.2019 - 16:28

Kërcënohet kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, dhe asistenti i tij, Nezir Ismaili.

Lajmi është bërë i ditur nga Express, e cila citon burime zyrtare.

“Sot rreth ora 11:00 në stacionin policor Qendra është iniciuar një rast “Kanosje ndaj personit zyrtar”. Rasti ka ndodhur në rrugën “UÇK” në Prishtinë, në objektin e Komunës.

Me rastin po merren njësitet kompetente”, thuhet në reagimin e policisë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Taksa ndaj mallrave serbe

Hahn: Presim përgjigje nga Kosova!