MENU
klinika

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

06.12.2019 - 08:29

Ditën e sotme, e premte, dt. 06 Dhjetor 2019, priten reshje mesatare në qarkun Durrës dhe lokalisht mesatare në qarqet Lezhë dhe Tiranë.

Ndërsa në pjesën tjetër të qarqeve priten reshje të dobëta.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 8 / 16 °C;
në vendet e ulëta: 6 / 15 °C;
në vendet malore: 2 / 10 °C;

Era pritet të fryjë e lehtë.