MENU
klinika

VIDEO

Njihuni me krevatin që të mbron nga tërmetet…

02.12.2019 - 20:48

Pas tërmetit të 26 nëntorit paniku i qytetarëve është rritur dhe të gjithë duan një zgjidhje të shpejtë në atë moment paniku.

Tërmeti ndodhi në orët e para të mëngjesit dhe shumica e njerëzve ishin në gjumë dhe u gjetën të papërgatitur.


Në fakt ekziston një krevat që të mbron nga tërmetet.

Ka formën e një shtrati normal, por në momente rreziku, mblidhet në formë kutie.

Në brendësi ka dyshekë dhe nuk mund të vritesh, por jashtë ka përbërje çeliku që të mbron nga të gjitha goditjet.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Tashmë një zgjidhje për të gjithë

11 mënyra si të shmangni përfundimisht ankthin

Mesazh nga një baba i penduar

“Po nuk shpëtoi vajza, vras veten!”