MENU
klinika

Vetëm 21-vjeç...

Publikohet videoja e reperit pak para vdekjes në një avion privat

09.12.2019 - 18:24

Reperi amerikan Juice Wrld është ndarë nga jeta në moshën 21-vjeçare.

Vdekja e tij u raortua si fillim nga mediat, por më pas u konfirmua edhe nga autoritetet mjekësore.

Zyra e Ekzaminuesit Mjekësor të Qarkut tha se ai vdiq të dielën dhe shkaku i vdekjes nuk dihet ende.

Së fundmi “TMZ” ka publikuar një video të reperit vetëm pak orë para se të ndërronte jetë dhe ai shihet në një avion.

kolana e librave

Në avion ai është bashkë me disa miq të tij dhe në ato momente duket se gjendja e tij shëndetësore ishte e mirë.

Sipas “TMZ” bëhet me dije se komplikacionet e para të tij nisën në aeroport, ku kishte gjakderdhje nga goja.

Policia tha për “BBC” se 21-vjeçari pati një urgjencë mjekësore rreth orës 02:00 me kohën lokale dhe u dërgua në spital, ku u shpall i vdekur.

Juice Wrld emri i vërtetë i të cilit është Jarad Anthony Higgins, ishte më i njohur për hitin e tij viral në vitin 2018 “Lucid Dreams”.