MENU
klinika

Zbulohen pamjet

Shtëpia e Bardhë, një mrekulli me zbukurimet e Krishtlindjes!

02.12.2019 - 19:10

Zonja e Parë e Amerikës, Zonja Melania Trump ka shënuar hapjen zyrtrare të sezonit të festave me dekorimet e Krishtlindjes të Shtëpisë së Bardhë.

Tema e zbukurimeve është “Fryma e Amerikës”.

“Fryma e Amerikës” po shkëlqen në @WhiteHouse! Unë jam e kënaqur që ndaj këtë ekspozitë të bukur që ta shohin të gjithë, dhe jam shumë e emocionuar që të gjithë po shijojnë bukurinë e sezonit të Krishtlindjes!”

Dekori i festave të Shtëpisë së Bardhë 2019 ka muaj që përgatitet. Zonja e Parë filloi planifikimin e saj në korrik, sipas një deklarate të Shtëpisë së Bardhë.

kolana e librave

 

View this post on Instagram

 

“The Spirit of America” #ChristmasWhiteHouse2019

A post shared by First Lady Melania Trump (@flotus) on

Shikoni fotot e mëposhtme:

Për këtë sezon veror, ndryshe...

5 librat që rekomandon Bill Gates

Reagimi i televizionit "flakë më flakë"

Agron Llakaj i drejtohet AMA-s për reality-shown e TopChannel

"Më la lidhur deri kur u zgjuan gjelat e Surrelit"

Kryeministri fiksohet pas filmit “Gangs of London”

Dhe.. jo! Nuk është bashkëshortja!

Lorik Cana zbulon se për kë është tepër xheloz

‘Ke ndër mend të bësh një bebe?’

Besa Kokëdhima tregon kur do të bëhet nënë