MENU
klinika

Dëmtimet nga tërmeti

Transferohen në Lezhë, spitalit të Laçit i vihet shiriti

09.12.2019 - 12:39

Tërmeti i fortë i 26 nëntorit nuk ka kursyer as spitalin e Laçit.

Objekti ka pësuar dëmtime nga tërmeti dhe është shpallur i pabanueshëm.

kolana e librave

Në funksion është lënë vetëm urgjenca e këtij spitali.

Gjatë ditës së djeshme, pjesa më e madhe e personelit është tranferuar në spitalin e Lezhës.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Policët mblodhën mbi 104 milionë lekë për të prekurit"

Ardi Veliu bën bilancin: Ja sa persona shpëtuan nga rrënojat

A âsht e pafat Shqipnia që i duhen heronjtë?

«Në gjumë ishim, në gjumë vdiqëm»


Familjarë të një të rasti pozitiv të djeshëm

Dy raste të reja me COVID-19 në Shkodër

Gjurmë në historikun e pushtetit vendor

Ndahet nga jeta ish kreu i PD në Mirditë

Çuçi: Disiplinohet shitja e peshkut dhe...

Inaugurohet qendra e ankandit të peshkut në liqenin e Shkodrës