MENU
klinika

Asnjë postim lidhur me tragjedinë

“U zhduk” nga rrjetet sociale pas tërmetit, Armina tregon arsyen

01.12.2019 - 11:34

Armina Mevlani ka qenë një ndër të paktët personazhe publike që nuk ka bërë asnjë postim mbi gjendjen aktuale pas tërmetit.

Por, ajo ka shpjeguar mungesën e postimeve të saj dhe përjetimet personale nga tërmeti.

“Nuk kam qenë e pranishme në postime sepse më është thyer zemra në copëza nga çdo lajm që kam dëgjuar dhe më dukej sikur nuk ishte jeta që po jetoja dhe nuk dua të pranoj që ky mund të jetë realiteti, e kam përjetuar më shumë ankth gjithçka”, shkruan Armina.

Ajo ka treguar se po përpiqet të ndihmojë me sa ka mundësi por nuk dëshiron të bëjë asgjë publike!

Blogerja falenderon Zotin që familja e saj është shëndoshë e mirë ndërsa shpreson që kjo situatë të jetë kalimtare!

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Jep këshillat e arta për fansat!

Armina Mevlani pranon hapur krizat e ankthit

“Nuk kam nevojë për burrë...”

Armina Mevlani ‘kap veten’: Kam bërë lekë!