MENU
klinika

Rrethanat e ngjarjes

Zetori del nga rruga, drejtuesi 70-vjeçar humb jetën

10.12.2019 - 09:22

Një aksident është regjistruar në fshatin Tale të Lezhës, ku për pasojë një person ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:50.

kolana e librave

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se një mjet tip “Zetor” ka dalë nga rruga, ku për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit, shtetasi M.L.,70 vjeç, banues në Tale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Familjarë të një të rasti pozitiv të djeshëm

Dy raste të reja me COVID-19 në Shkodër

Gjurmë në historikun e pushtetit vendor

Ndahet nga jeta ish kreu i PD në Mirditë

Çuçi: Disiplinohet shitja e peshkut dhe...

Inaugurohet qendra e ankandit të peshkut në liqenin e Shkodrës