MENU
klinika

Emri/ I dënuar me 6 vite burg më parë

Arrestohet 70-vjeçari nga Lazarati, ja cila është akuza

25.01.2020 - 10:15

Një 70-vjeçar nga Lazarati, i cili ishte shpallur në kërkim nga policia për drogë, ka rënë sot në pranga.

Gjatë një kontrolli të ushtruar nga policia e Gjirokastrës mëngjesin e sotëm, u bë e mundur arrestimi i të moshuarit Sali Gjolleshi.

Ky i fundit ishte dënuar me 6 vite burg për veprën penale ‘Prodhim e shitje të lëndeve narkotike’.

Arrestohen 20 persona, ja për çfarë akuzohen!

Aksioni i FNSH dhe RENEA-s në gjithë Shqipërinë

Çfarë kërkon pala greke prej tyre?

Sërish radhë udhëtarësh shqiptarë në Kapshticë

Gjirokastër/ Dyshohet se u rrah nga…

Dhunohet e bëhet për spital e moshuara

Ngjarjet e fundit kriminale, reagon ministri Lleshaj

“Nuk shembet Shqipëria, për një ngjarje, as për dy…”