MENU
klinika

Krejt papritur!

Eminem suprizoi fansat me një album të ri!

17.01.2020 - 11:29

Reperi shumë i famshëm, Eminem, i ka surprizuar të gjithë kur papritur ka lajmëruar se e ka gati albumin e tij të ri.

Pa lajmëruar më parë, reperi njoftoi në Instagram se albumi “Music to be Murdered by” është publikuar dhe jemi të bindur se do të bëjë namin.

I frymëzuar nga Alfred Hitchcock, regjisori dhe producenti i famshëm anglez, Eminem ka pozuar me një sëpatë në kokë nga njëra anë dhe një pistoletë nga ana tjetër.

kolana e librave

Albumi ka të njëjtin titull me albumin e parë dhe të vetëm të Hitchcock, të titulluar gjithashtu “Music to be Murdered by”.

Albumi i Eminem-it përmban bashkëpunime me Ed Sheeran, Skylar Grey, Q-Tip, Denaun, White Gold, Young M.A, Royce Da 5’9 “, Black ThoughtKXNG Crooke, Joell Ortiz, Don Toliver, Anderson .Paak dhe Juice WRLD.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Albumi i ri ishte surprizë

Eminem, “Kamikaze” i hip-hopit


"Po kursej, dua të hap diçka timen"

Nevina Shtylla tregon rrogën dhe shpenzimet

Pak ditë pasi konfirmoi shtatzëninë

Këngëtarja shqiptare bëhet nënë

Për kushërirën që u nda nga jeta!

Historia e dhimbshme pas këngës së Aurelës

Manushi e detyron të heqë këpucët

Alesia Bami: “Jetoj me 40 mijë lekë”!