MENU
klinika

Dyshohet se iu përket autorëve të plagosjes

Gjendet një makinë e djegur në dalje të Vlorës

18.01.2020 - 21:00

Një makinë e djegur është gjetur pak më parë, në qytetin e Vlorës.

Mjeti i djegur dyshohet se iu përket autorëve të plagosjes së Nikollaq dhe Ronald Çepaj, rreth dy orë më parë në qytetin bregdetar.

Mësohet se makina është gjetur në dalje të Vlorës.

Ndërkohë, policia ka ngritur postblloqe në të gjithë qytetin dhe vijon kërkimet për kapjen e autorëve të plagosjes, si dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNFlakët po afrohen drejt pyllit me pisha

Zjarr masiv në varrezat e Peshtanit

"Ishin 3 arka të mbushura me monedha ari"

Biznesmeni italian: Më ndihmoi prifti shqiptar

Informacionet paraprake mbi ngjarjen e rëndë

Humb jetën në spital pas operacionit 23-vjeçarja në Vlorë

“I vdekur” në Pukë, kaloi verën në Vlorë

Davide Pecorelli gënjeu/ Kush ishte bashkëpunëtori?

33% e qytetarëve kanë marrë 2 doza

51 bashki të prekura me COVID!

"I premtova Spiros se do të kthehesha për kafe"

Leli kap lopatën dhe pastron plehun