MENU
klinika

Në gjurmët e të atit

Gregu i kthehet artit, çel ekspozitë në Greqi

17.01.2020 - 12:23

Fundi i vitit që lamë pas, ishte i vështirë padyshim për të gjithë shqiptarët, pasi vendi u godit nga një tërmet tragjik.

I tillë ishte dhe për Greg Ramën, djalin e kryeministrit Edi Rama, i cili kishte mes viktimave të dashurën e tij, Kristina Reçi.

Tashmë Gregu i është kthyer angazhimeve, ndërsa këto ditë ka qenë i angazhuar me profesionin e tij. Ditët e fundit Gregu ka qenë në Greqi ku dhe ka çelur një ekspozitë.

kolana e librave

Në rrjetet sociale ai ka postuar foto nga kjo ekspozitë, duke treguar edhe copëza nga punimet e tij.

Kujtojmë se postimet e tij të fundit kanë qenë lidhur me të dashurën e tij, e cila humbi jetën së bashku me familjen në tërmetin e 26 nëntorit.

Pasi shprehu dhimbjen e tij në rrjetet sociale, djali i kryeministrit Rama vendosi t’i kthehej jetës së përditshme si dhe angazhimeve të tij.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Ne rrinim të heshtur pranë detit…"

Greg Rama poston vargjet melankolike

Ndërrimi i viteve në familjen e kryeministrit

“Gjithmonë kam dashur një foto si kjo” Greg Rama zbulon …


"Po kursej, dua të hap diçka timen"

Nevina Shtylla tregon rrogën dhe shpenzimet

Pak ditë pasi konfirmoi shtatzëninë

Këngëtarja shqiptare bëhet nënë

Për kushërirën që u nda nga jeta!

Historia e dhimbshme pas këngës së Aurelës

Manushi e detyron të heqë këpucët

Alesia Bami: “Jetoj me 40 mijë lekë”!