MENU
klinika

U operua në Turqi për të humbur peshë

Humb jetën oficeri i Policisë, familjarët akuzojnë mjekët

30.01.2020 - 20:52

Një oficer policie në Gjirokastër, Ylli Zaçe ka humbur jetën në Turqi pasi kishte shkuar për t’u operuar në stomak për të humbur peshë.

Mësohet se trupi i Ylli Zaçes, nga Tepelena do të rikthehet në Shqipëri sot në orën 21:00. Ai nuk vuante nga asnjë sëmundje teksa familjarët thonë se mjekët pretendojnë se ka vdekur nga një atak kardiak.

Por familjarët e 38- vjeçarit nuk mjaftohen me kaq teksa akuzojnë mjekët turq se kanë qenë ata shkaktarë të vdekjes së tij.

Arrestohen 20 persona, ja për çfarë akuzohen!

Aksioni i FNSH dhe RENEA-s në gjithë Shqipërinë

Çfarë kërkon pala greke prej tyre?

Sërish radhë udhëtarësh shqiptarë në Kapshticë

Gjirokastër/ Dyshohet se u rrah nga…

Dhunohet e bëhet për spital e moshuara

Ngjarjet e fundit kriminale, reagon ministri Lleshaj

“Nuk shembet Shqipëria, për një ngjarje, as për dy…”