MENU
klinika

Shpërthimi me granatë

“Kam rinisur punën”, flet pas sulmit kryebashkiaku i Lushnjes

06.01.2020 - 11:04

Gjashtë ditë pas sulmit që ndodhi në zyrën e tij, ku nga një shpërthim granate mbeti i plagosur kryebashkiaku i Lushnjës dhe sekretarja e tij, Fatos Tushe është kthyer sot në vendin e punës.

Mësohet se Tushe pohoi se gjendja e tij shëndetësore është e mirë, duke bërë që ai të rifillojë punën normalisht.

“Kam rifilluar normalisht punën Jam rikthyer në punë, ndodhem në zyrë. Jam në gjendje të mirë shëndetësore”, tha Tushe.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN