MENU
klinika

Kur do ta zgjerojë familjen?

Kur do të bëhet baba? Luana sapo i mori një përgjigje Getoarit

12.01.2020 - 09:25

Mbrëmjen e kaluar në “Top Channel”, u mbajt puntata e fundit e “Shiko kush luan”, për këtë sezon.

Luana kishte rezervuar të ftuar specialë për mbylljen e emisionit dhe mes tyre ishte edhe kunati i saj, Getoar Selimi.

Të gjendur të dy përballë, Luana e ka ngacmuar reperin për jetën personale dhe një pyetje lidhej me zgjerimin e familjes.

 

 

View this post on Instagram

 

@ghettogeasy zbulon kur do të bëhet baba me motrën e @luanavjollca! #ShikokushLUAN??? @topchannelalbania

A post shared by Shiko kush LUAN (@shikokushluan) on

Ajo e pyeti se kur do të bëhet baba dhe Geti i tha se ai është gati, tani e ka vetëm Zoti në dorë.

“Sa më shpejt të jetë e mundur”, tregoi bashkëshorti i Marinës.

Kujtojmë se Marina është përfolur disa herë për një shtatzëni të mundshme, megjithatë të gjitha kanë mbetur aludime.