MENU
klinika

Ndryshimet e mëdha

Luana Vjollca ‘i merr’ Arbana Osmanit “Big Brother-in”?!

13.01.2020 - 16:09

Rikthehet Big Brother. Dhe ashtu si më parë ishte paralajmëruar, ky format këtë vit do të vijë me disa ndryshime. Por duket se ndryshimi më i madh është moderatorja.

Pasi Arbana deklaroi se nuk do të ishte më në krye të këtij show, konfirmohen zërat se Luana do të jetë prezantuesja e këtij reality.
Moderatorja në mbyllje të programit të saj “Shiko kush luan” deklaroi se do rikthehet shumë shpejt në ekran, brenda 1 muaji.

kolana e librave

Kaq ka mjaftuar që të ngjallen dyshimet se Luana do të prezantojë “Big Brother”.

Kjo nuk është hera e parë që Luana përflitet për prezantimin e spektaklit të njohur pasi edhe dy vite më parë emri i saj ishte ndër më të komentuarit në media.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Zbulohet 'plaku' që i paguan!

Ish-banorja e Big Brother me pushime