MENU
klinika

Janë bashkë!

Mashkulli misterioz është Macloud, Loredana e konfirmon

17.01.2020 - 14:43

Së fundmi, reperja Loredana Zefi ka udhëtuar drejt Parisit dhe në InstaStory ka ndarë vazhdimisht foto e video ku linte të kuptohej se ishte në shoqërinë e një mashkulli.

Në njërin prej postimeve, ajo kishte publikuar duart e tyre të kapura me njëra-tjetrën dhe të gjithë u bënë kuriozë të mësonin identitetin e personit që e shoqëronte.

Siç të gjithë kishim dyshuar, mashkulli deri tashmë misterioz, i cili shoqëronte Loredanën në Paris është producenti i saj Macloud.

kolana e librave

Pasi ky i fundit zbuloi vetë në InstaStory se ndodhej në Paris, edhe Loredana ka bërë veprimin përfundimtar, duke konfirmuar njëherë e mirë zërat për lidhjen e tyre.

Reperja publikoi vetëm pak minuta më parë në InstaStory një foto krah Macloud rrugëve të Parisit dhe fotoja flet vetë!

Loredana dhe Macloud janë bashkë dhe kjo punë ka marrë fund!

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Kam ndjerë shumë urretje!”

Loredana flet pas lajmit të ndarjes me Mozzik

Këngëtarja publikon foto

Ja si duket Loredana pa make up


"Po kursej, dua të hap diçka timen"

Nevina Shtylla tregon rrogën dhe shpenzimet

Pak ditë pasi konfirmoi shtatzëninë

Këngëtarja shqiptare bëhet nënë

Për kushërirën që u nda nga jeta!

Historia e dhimbshme pas këngës së Aurelës

Manushi e detyron të heqë këpucët

Alesia Bami: “Jetoj me 40 mijë lekë”!