MENU
klinika

Më shumë vota se Ledjo Hysa

Mbyllen zgjedhjet për kreun e PS në Kavajë, fiton Elton Elezi

12.01.2020 - 21:29

Janë mbyllur zgjedhjet për kryetarin e ri të Partisë Socialiste në Kavajë.

Pas numërimit të votave, ka rezultuar se më shumë vota ka fituar Elton Elezi. Pikërisht Elezi fitoi ndaj rivalit Ledjo Hysa.

kolana e librave

Ndërkohë socialistët në Durrës rikonfirmuan Luan Zazën, pas tërheqjes së kandidatit Ardit Kërtusha, ndërsa në Vlorë në krye të PS-së u zgjodh Anduel Tahiraj.

Partia Socialiste vijon zgjedhjet brenda degëve në të gjitha rrethet, teksa në 29 shkurt është Kongresi.

“Rastet në botë u dyfishuan gjatë 6 javëve të fundit”

OBSH: Për të thyer hallkat e transmetimit dhe zhdukjen e virusit, thelbësore…

Misteri i origjinës së Covid-19

‘Lindi nga bashkimi i dy viruseve’!

Flet doktori që hartoi strategjinë e suksesshme të Zelandës së Re

COVID-19/ Pse zgjodhëm eleminimin total?

"Harrojeni sigurinë e rreme ndaj virusit"

The Guardian: Pa u gjetur vaksina, do jetojmë në pandemi!