MENU
klinika

Sa kushtoi thyerja e pjatave?

“Më shumë se në kudo tjetër”, sa u pagua Renato Mekolli?

14.01.2020 - 09:26

Në fund të seonit të dytë të programit “Hell’s Kitchen”, Renato Mekolli ka zbuluar disa të pathëna.

Në një bashkëbisedim me ndjekësit në Instastory, ai ka folur edhe për pagën e madhe që ka marrë nga program.

Sipas Renato Mekollit, pagan e “Hell’s Kitchen” ka qenë një ndër më të mëdhatë ndër të gjitha pagat që ka marrë ndonjëherë, përfshi edhe nga puna në Greqi.

Shefi i njohur i kuzhinës është pyetur nga një ndjekës nëse i ka pëlqyer ndonjëra nga konkurrentet dhe ai nuk e ka mohuar këtë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Me dy vajza në “Hell’s Kitchen”

Ja kush është bjondia në krah të Renato Mekollit

Foto/ “Ushqim dhe zemër të ngrohtë”

Renato Mekolli gatuan për të prekurit nga tërmeti