MENU
klinika

Ende në pritje

Mustafa ia çon me shkrim kundërofertën Kurtit

15.01.2020 - 14:04

Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa ia ka dërguar me shkrim sot Lëvizjes Vetëvendosje ofertën që e kishin bërë edhe në mbledhjen e fundit në 8 janar.

kolana e librave

Zëdhënësi i LDK-së, Besian Mustafa ka njoftuar se këtë ofertë e kanë përcjellë me shkrim me kërkesë të kryetarit të LV-së, Albin Kurtit.

“Sot, kryetari i LDK-së z. Mustafa, me kërkesë të kryetarit të LVV-së z. Kurti, i ka dërguar me shkrim propozimin e LDK-së të shpalosur verbalisht në takimin e 8 janarit 2020”– kanë deklaruar nga LDK-ja.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Kur do gjendet gjuha e përbashkët?

Shpërfillja e ndërkombëtarëve nga LVV dhe LDK

Po, për çfarë bëhet fjalë?

LDK konfirmon ofertën e re të VV’së


Samiti i Bankës për Rindërtim dhe Zhvillim

Londër/ Kurti i buzëqeshur dhe krah për krah me Brnabiç

Ikja e shqiptarëve nga Kosova në Bllacë

Fotografi personal i Obamës publikon pamjet rrëqethëse

“Të njohë Kosovën apo të heqë dorë nga Evropa”

Vuçiç: Serbia para ultimatumit

Zëvendësimi i taksës për mallrat serbe

Partia e Haradinajt organizon tryezë në Kuvend