MENU
klinika

Dëmet

Elbasan-Cërrik/ Përplasen dy makina, mjeti shpërthen në flakë

01.01.2020 - 16:03

Dy automjete janë përfshirë në një aksident rrugor në Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Thanë në aksin Elbasan- Cërrik.

Si pasojë e përplasjes njëri nga mjetet ka marrë flakë.

kolana e librave

Nuk raportohen persona të lënduar nga aksidenti pasi personat që kanë qenë duke udhëtuar në makinat e përfshira në aksident kanë dalë jashtë në kohë.

Në drejtim të vendit të ngjarjes janë nisur policia dhe zjarrfikësja.