MENU
klinika

Virusi që përhapi panik në tërë botën

Publikohet filmi i parë për koronavirusin

28.01.2020 - 10:12

Koronavirusi i rrezikshëm në Kinë, i cili po përhapet edhe në shtete të tjera, ka shënuar deri tani 81 humbje jetësh dhe 2823 raste të konfirmuara infeksioni.

Për virusin që ka panikosur botën, aktori dhe regjisori Blake Ridder, ka realizuar një film me metrazh të shkurtër.
Ai luan rolin e Steven, një djalosh i cili u infektua me koronavirusin gjatë vizitës së familjarëve të tij në Kinë, pasi jetonte në Shtetet e Bashkuara.

Ai filmon veten çdo ditë, duke treguar hap pas habi si përkeqësohej gjendja e tij, deri në momentin që virusi i mori jetën.

kolana e librave

Për më tepër, ndiqni filmin me metrazh të shkurtër më poshtë:

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Çfarë thonë shkëncëtarët?

Zbulohet burimi i përhapjes së koronavirusit!


Bukuroshja vesh fustanin e nusërisë

Pas pajtimit Stresi dhe Keisi bëjnë dasmën

“Ishte një drogë, nuk pritem kurrë më”

Jane Fonda heq dorë nga operacionet kirurgjikale

Një mbrëmje enkas për të dashuruarit në Gjermani

Loredana dhe Zuna “kapen mat”

Pas humbjes së mikeshës së saj

Rita Ora jep mesazhin e fuqishëm