MENU
klinika

“Ka abuzuar me mua”

Selena Gomez flet për Justin Bieber, habit me deklaratën e saj

27.01.2020 - 13:46

Pak muaj më parë, këngëtarja Selena Gomez publikoi këngën “Lose You To Love Me”, këngë e cila ishte një dedikim i hapur për ish-in e saj, Justin Bieber.

Kënga e saj u bë kryefjala e mediave dhe Selena e pohoi me gojën e saj se ajo kishte të bënte me historinë e kaluar me Justin, nga e cila ka vuajtur shumë. Mirëpo, këngëtarja mesa duket nuk ka të ndalur dhe teksa promovonte albumin e saj të ri në emisionin “NPR” ka treguar sërish për lidhjen me Justin Bieber.

kolana e librave

Këtë herë ajo ka treguar se është abuzuar emocionalisht nga këngëtari dhe tani është e lumtur që çdo gjë ka përfunduar. Selena u shpreh se ajo shpesh vinte re mungesë respekti nga ana e tij. Gomez shton se tani është më e fortë se kurrë dhe nuk ka ndërmend të kalojë pjesën tjetër të jetës duke folur për Justin, ai tani është e shkuara.

Kujtojmë se Bieber i dha fund beqarisë në muajin shtator me modelen Hailey.

Bukuroshja vesh fustanin e nusërisë

Pas pajtimit Stresi dhe Keisi bëjnë dasmën

“Ishte një drogë, nuk pritem kurrë më”

Jane Fonda heq dorë nga operacionet kirurgjikale

Një mbrëmje enkas për të dashuruarit në Gjermani

Loredana dhe Zuna “kapen mat”

Pas humbjes së mikeshës së saj

Rita Ora jep mesazhin e fuqishëm