MENU
klinika

I filmoi një çiklist

Dalin pamjet e rrëzimit të helikopterit të Bryant

12.02.2020 - 16:31

Tragjedia e madhe që preku familjen Bryant, por edhe ata që ishin me të në helikopter atë ditë, është ende në kujtesën e të gjithëve, teksa hetimet vazhdojnë nga policia.

Megjithatë, sa vjen e dalin pamje të reja, mes tyre edhe rënia e helikopterit në Kaliforni, duke humbur kuotë. Ka qenë kanali Deportes Cuatro ai që ka shfaqur pamjet ekskluzive se si helikopteri humbet kuptë dhe bie në tokë.

Ndërsa për CBS News, një çiklist, që ndodhej në atë kodër ka filmuar me celular pjesët e helikopterit që kishin marrë flakë…

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Po mblidhen firma nga tifozët

Dy ide për të përjetësuar Kobe Bryant

Bënte manovra në ajër, fikte motorin

Helikopteri, fiksimi që i mori jetën Kobe Bryant